Aktualności

Miejskie Mistrzostwa w Halowej Piłce Nożnej.

21 marca 2016
Tekst: Rafał Kowalski

W dniach 16 i 17 marca 2016r. w hali sportowej Chojeńskiego Klubu Sportowego w Łodzi odbyły się XVI Miejskie Mistrzostwa w Halowej Piłce Nożnej.

W zawodach udział wzięło dwanaście drużyn z Komendy Miejskiej PSP w Łodzi (drużyny JRG 1-11 oraz reprezentacja KM). Tegoroczne rozgrywki przyniosły kilka niespodziewanych rozstrzygnięć. Po zaciętej sportowej rywalizacji na podium uplasowały się następujące drużyny:

I miejsce – KM PSP

II miejsce – JRG 5

III miejsce – JRG 1

Najlepszym strzelcem turnieju został zdobywca ośmiu bramek: mł. bryg. Artur Michalak (JRG 1), najlepszym bramkarzem wybrany został: st. sekc. Rafał Sadecki (JRG 5). Puchary i nagrody wręczył Zastępca Komendanta Miejskiego PSP w Łodzi – mł. bryg. Grzegorz Janowski.